
Buffed Nested Mirror Tables Set of 2 By Homeroots
Aluminum with Mirror Top Nesting Tables. The Mirror Aluminum Fixtures Depict Modern Elegance. These Value Round Tables are Versatile. Utilize the Pair Together or Nest them to Save Space and Give Your Room a Different Look.
Specifications
| Product Category: | Side Tables |
| Product Dimensions: | 12in W x 12in D x 22in H |
| Product Material: | Aluminum |
| Product Color: | Buffed |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 354673 |
| Product UPC: | 4512839596013 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 22 Buffed Nested Mirror Tables |
| Buffed Nested Mirror Tables Set |
| Buffed Nested Mirror Tables |
| Nested Mirror Tables Set |
| Nested Mirror Tables |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $125.94
-65%$125.94
$44.08More Images


Buffed Nested Mirror Tables Set of 2 By Homeroots
Aluminum with Mirror Top Nesting Tables. The Mirror Aluminum Fixtures Depict Modern Elegance. These Value Round Tables are Versatile. Utilize the Pair Together or Nest them to Save Space and Give Your Room a Different Look.
Specifications
| Product Category: | Side Tables |
| Product Dimensions: | 12in W x 12in D x 22in H |
| Product Material: | Aluminum |
| Product Color: | Buffed |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 354673 |
| Product UPC: | 4512839596013 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 22 Buffed Nested Mirror Tables |
| Buffed Nested Mirror Tables Set |
| Buffed Nested Mirror Tables |
| Nested Mirror Tables Set |
| Nested Mirror Tables |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Aluminum with Mirror Top Nesting Tables. The Mirror Aluminum Fixtures Depict Modern Elegance. These Value Round Tables are Versatile. Utilize the Pair Together or Nest them to Save Space and Give Your Room a Different Look.
Specifications
| Product Category: | Side Tables |
| Product Dimensions: | 12in W x 12in D x 22in H |
| Product Material: | Aluminum |
| Product Color: | Buffed |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 354673 |
| Product UPC: | 4512839596013 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 22 Buffed Nested Mirror Tables |
| Buffed Nested Mirror Tables Set |
| Buffed Nested Mirror Tables |
| Nested Mirror Tables Set |
| Nested Mirror Tables |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























