
Brown Wood Round Top Accent Table with Three-legged Base By Homeroots
A stylish, solid wood accent table featuring a round, tray top braced by a three-legged base.Brown Wood Round Top Accent Table with Three-legged Base
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 22in W x 22in D x 24in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380718 |
| Product UPC: | 4512822850467 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Wood Round Accent Table |
| Round Accent Table Legged Base |
| Wood Round Accent Table Legged |
| Wood Round Accent Table |
| Table Legged Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $283.03
-65%$283.03
$99.06More Images





Brown Wood Round Top Accent Table with Three-legged Base By Homeroots
A stylish, solid wood accent table featuring a round, tray top braced by a three-legged base.Brown Wood Round Top Accent Table with Three-legged Base
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 22in W x 22in D x 24in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380718 |
| Product UPC: | 4512822850467 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Wood Round Accent Table |
| Round Accent Table Legged Base |
| Wood Round Accent Table Legged |
| Wood Round Accent Table |
| Table Legged Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A stylish, solid wood accent table featuring a round, tray top braced by a three-legged base.Brown Wood Round Top Accent Table with Three-legged Base
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 22in W x 22in D x 24in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380718 |
| Product UPC: | 4512822850467 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Wood Round Accent Table |
| Round Accent Table Legged Base |
| Wood Round Accent Table Legged |
| Wood Round Accent Table |
| Table Legged Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























