
Brown Wood Glass Screen By Homeroots
this 3 panel screen offers a creative way to carve out a space in your room without disrupting the existing elegant setting. this screen will easily serve as a temporary addition to your decor with exciting style. it features glass screen with stylish vintage touch. the overall structure is complemented with wood frame with natural wood accent that brings home inspiring whitewashed vibe. 3 panel screen mirror screen
Specifications
| Product Dimensions: | 84" H x 1" W x 63" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274608 |
| Product UPC: | 614486179671 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Brown Wood Glass Screen By Homeroots
this 3 panel screen offers a creative way to carve out a space in your room without disrupting the existing elegant setting. this screen will easily serve as a temporary addition to your decor with exciting style. it features glass screen with stylish vintage touch. the overall structure is complemented with wood frame with natural wood accent that brings home inspiring whitewashed vibe. 3 panel screen mirror screen
Specifications
| Product Dimensions: | 84" H x 1" W x 63" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274608 |
| Product UPC: | 614486179671 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
this 3 panel screen offers a creative way to carve out a space in your room without disrupting the existing elegant setting. this screen will easily serve as a temporary addition to your decor with exciting style. it features glass screen with stylish vintage touch. the overall structure is complemented with wood frame with natural wood accent that brings home inspiring whitewashed vibe. 3 panel screen mirror screen
Specifications
| Product Dimensions: | 84" H x 1" W x 63" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274608 |
| Product UPC: | 614486179671 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























