
Brown Wood Decor Clock By Homeroots
our standing decor clock is creatively designed to add hopeful ambience and stylish look to your home. it features an elegant distressed wooden finish with an inspiration word hope to brighten your home settings. this decor clock can easily fit into your indoor or outdoor arrangement
Specifications
| Product Dimensions: | 3" H x 1" W x 23" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274822 |
| Product UPC: | 689805005085 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $84.53
-65%$84.53
$29.59More Images




Brown Wood Decor Clock By Homeroots
our standing decor clock is creatively designed to add hopeful ambience and stylish look to your home. it features an elegant distressed wooden finish with an inspiration word hope to brighten your home settings. this decor clock can easily fit into your indoor or outdoor arrangement
Specifications
| Product Dimensions: | 3" H x 1" W x 23" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274822 |
| Product UPC: | 689805005085 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
our standing decor clock is creatively designed to add hopeful ambience and stylish look to your home. it features an elegant distressed wooden finish with an inspiration word hope to brighten your home settings. this decor clock can easily fit into your indoor or outdoor arrangement
Specifications
| Product Dimensions: | 3" H x 1" W x 23" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274822 |
| Product UPC: | 689805005085 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























