
Brown Toned Leather With Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots
Brown Toned Leather w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Brown Toned Leather with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24in W x 22.5in D x 32in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852270 |
| Product SKU: | 380444 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Brown Toned Leather |
| Leather Brown Wooden Base Dining |
| Brown Toned Leather Brown Wooden |
| Toned Leather Brown Wooden Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $563.41
-65%$563.41
$197.19More Images








Brown Toned Leather With Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots
Brown Toned Leather w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Brown Toned Leather with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24in W x 22.5in D x 32in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852270 |
| Product SKU: | 380444 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Brown Toned Leather |
| Leather Brown Wooden Base Dining |
| Brown Toned Leather Brown Wooden |
| Toned Leather Brown Wooden Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brown Toned Leather w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Brown Toned Leather with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24in W x 22.5in D x 32in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852270 |
| Product SKU: | 380444 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Brown Toned Leather |
| Leather Brown Wooden Base Dining |
| Brown Toned Leather Brown Wooden |
| Toned Leather Brown Wooden Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























