
Brown Solid Wood Top Kitchen Island With Two Tier Black Metal Rolling By Homeroots
Brown Solid Wood Top Kitchen Island with Two Tier Black Metal Rolling |A wooden, rolling kitchen island featuring ample storage space.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 60in W x 28in D x 34in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Shape: | Rectangular |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | Yes |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822715971 |
| Product SKU: | 380617 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Kitchen Island |
| Island Tier Black Metal Rolling |
| Wood Kitchen Island Tier Black |
| Kitchen Island Tier Black Metal |
| Solid Wood Kitchen Island Tier |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $2,402.81
-65%$2,402.81
$840.98More Images






Brown Solid Wood Top Kitchen Island With Two Tier Black Metal Rolling By Homeroots
Brown Solid Wood Top Kitchen Island with Two Tier Black Metal Rolling |A wooden, rolling kitchen island featuring ample storage space.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 60in W x 28in D x 34in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Shape: | Rectangular |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | Yes |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822715971 |
| Product SKU: | 380617 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Kitchen Island |
| Island Tier Black Metal Rolling |
| Wood Kitchen Island Tier Black |
| Kitchen Island Tier Black Metal |
| Solid Wood Kitchen Island Tier |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brown Solid Wood Top Kitchen Island with Two Tier Black Metal Rolling |A wooden, rolling kitchen island featuring ample storage space.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 60in W x 28in D x 34in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Shape: | Rectangular |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | Yes |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822715971 |
| Product SKU: | 380617 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Kitchen Island |
| Island Tier Black Metal Rolling |
| Wood Kitchen Island Tier Black |
| Kitchen Island Tier Black Metal |
| Solid Wood Kitchen Island Tier |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























