
Brown Solid Wood Top And Base Dining Table By Homeroots
84x38 Brown Solid Wood Top and Base Dining Table|84x38 Brown Solid Wood Top and Base Dining Table. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 38in W x 84in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852034 |
| Product SKU: | 380468 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 84X38 Brown Solid Wood Base |
| Solid Wood Base Dining Table |
| 84X38 Brown Solid Wood |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Wood Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,712.84
-65%$1,712.84
$599.49More Images





Brown Solid Wood Top And Base Dining Table By Homeroots
84x38 Brown Solid Wood Top and Base Dining Table|84x38 Brown Solid Wood Top and Base Dining Table. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 38in W x 84in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852034 |
| Product SKU: | 380468 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 84X38 Brown Solid Wood Base |
| Solid Wood Base Dining Table |
| 84X38 Brown Solid Wood |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Wood Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
84x38 Brown Solid Wood Top and Base Dining Table|84x38 Brown Solid Wood Top and Base Dining Table. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 38in W x 84in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852034 |
| Product SKU: | 380468 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 84X38 Brown Solid Wood Base |
| Solid Wood Base Dining Table |
| 84X38 Brown Solid Wood |
| Brown Solid Wood Base Dining |
| Wood Base Dining Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























