
Brown Solid Wood Seat With Grey Iron Frame Dining Chair By Homeroots
Brown Solid Wood Seat w/ Grey Iron Frame Dining Chair|Brown Solid Wood Seat with Grey Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 18in W x 20in D x 35.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852331 |
| Product SKU: | 380438 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Seat |
| Grey Iron Frame Dining Chair |
| Brown Solid Wood Seat Grey |
| Solid Wood Seat Grey Iron |
| Solid Wood Seat Grey |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $555.20
-65%$555.20
$194.32More Images








Brown Solid Wood Seat With Grey Iron Frame Dining Chair By Homeroots
Brown Solid Wood Seat w/ Grey Iron Frame Dining Chair|Brown Solid Wood Seat with Grey Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 18in W x 20in D x 35.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852331 |
| Product SKU: | 380438 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Seat |
| Grey Iron Frame Dining Chair |
| Brown Solid Wood Seat Grey |
| Solid Wood Seat Grey Iron |
| Solid Wood Seat Grey |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brown Solid Wood Seat w/ Grey Iron Frame Dining Chair|Brown Solid Wood Seat with Grey Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 18in W x 20in D x 35.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852331 |
| Product SKU: | 380438 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Seat |
| Grey Iron Frame Dining Chair |
| Brown Solid Wood Seat Grey |
| Solid Wood Seat Grey Iron |
| Solid Wood Seat Grey |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























