
Brown Solid Wood Dining Chair By Homeroots
Brown Solid Wood Dining Chair|Brown Solid Wood Dining Chair. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 20in D x 29in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852195 |
| Product SKU: | 380452 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Dining Chair |
| Brown Solid Wood Dining |
| Solid Wood Dining Chair |
| Wood Dining Chair |
| Brown Solid Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $575.25
-65%$575.25
$201.34More Images








Brown Solid Wood Dining Chair By Homeroots
Brown Solid Wood Dining Chair|Brown Solid Wood Dining Chair. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 20in D x 29in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852195 |
| Product SKU: | 380452 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Dining Chair |
| Brown Solid Wood Dining |
| Solid Wood Dining Chair |
| Wood Dining Chair |
| Brown Solid Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brown Solid Wood Dining Chair|Brown Solid Wood Dining Chair. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 20in D x 29in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852195 |
| Product SKU: | 380452 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Dining Chair |
| Brown Solid Wood Dining |
| Solid Wood Dining Chair |
| Wood Dining Chair |
| Brown Solid Wood |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























