
Brown Solid Mango Wood Finish Sideboard With 4 Cabinet Doors By Homeroots - 380244
This is a ravishing, contemporary sideboard that flaunts a raised, geometric circles pattern on its doors.
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 18in W x 70in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | Yes |
| Shelf Material: | Wood |
| Product Color: | Dark Brown, Antiqued Gold |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822853352 |
| Product SKU: | 380244 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Sideboard Cabinet |
| Wood Finish Sideboard Cabinet Doors |
| Solid Mango Wood Finish Sideboard |
| Mango Wood Finish Sideboard |
| Wood Finish Sideboard Cabinet |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images






Brown Solid Mango Wood Finish Sideboard With 4 Cabinet Doors By Homeroots - 380244
This is a ravishing, contemporary sideboard that flaunts a raised, geometric circles pattern on its doors.
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 18in W x 70in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | Yes |
| Shelf Material: | Wood |
| Product Color: | Dark Brown, Antiqued Gold |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822853352 |
| Product SKU: | 380244 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Sideboard Cabinet |
| Wood Finish Sideboard Cabinet Doors |
| Solid Mango Wood Finish Sideboard |
| Mango Wood Finish Sideboard |
| Wood Finish Sideboard Cabinet |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a ravishing, contemporary sideboard that flaunts a raised, geometric circles pattern on its doors.
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 18in W x 70in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Shelves Included: | Yes |
| Shelf Material: | Wood |
| Product Color: | Dark Brown, Antiqued Gold |
| Drawers Included: | No |
| Lighting Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822853352 |
| Product SKU: | 380244 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Sideboard Cabinet |
| Wood Finish Sideboard Cabinet Doors |
| Solid Mango Wood Finish Sideboard |
| Mango Wood Finish Sideboard |
| Wood Finish Sideboard Cabinet |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























