
Brown Faux Leather Seat With Black Iron Frame Dining Chair By Homeroots - 380480
Brown Faux-Leather Seat w/ Black Iron Frame Dining Chair|Brown Faux Leather Seat with Black Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22.5in W x 21in D x 31in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822851914 |
| Product SKU: | 380480 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Faux Leather Seat Black |
| Brown Faux Leather Seat |
| Black Iron Frame Dining Chair |
| Faux Leather Seat Black Iron |
| Faux Leather Seat Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $702.44
-65%$702.44
$245.85More Images



Brown Faux Leather Seat With Black Iron Frame Dining Chair By Homeroots - 380480
Brown Faux-Leather Seat w/ Black Iron Frame Dining Chair|Brown Faux Leather Seat with Black Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22.5in W x 21in D x 31in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822851914 |
| Product SKU: | 380480 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Faux Leather Seat Black |
| Brown Faux Leather Seat |
| Black Iron Frame Dining Chair |
| Faux Leather Seat Black Iron |
| Faux Leather Seat Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brown Faux-Leather Seat w/ Black Iron Frame Dining Chair|Brown Faux Leather Seat with Black Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22.5in W x 21in D x 31in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822851914 |
| Product SKU: | 380480 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Faux Leather Seat Black |
| Brown Faux Leather Seat |
| Black Iron Frame Dining Chair |
| Faux Leather Seat Black Iron |
| Faux Leather Seat Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























