
Brown Criss Cross Faux Leather Screen By Homeroots
with high design and elegant appearance, our 3 panel screen is the perfect mix for a contemporary home setting. each panel of this awesome screen is stylishly crafted with faux leather floor. the exciting screen features crisscross faux leather on the front side and a dark brown faux leather on the back. our screen will definitely help add alluring and enduring style to your existing home decor. 3 panel screen crisscross faux leather
Specifications
| Product Dimensions: | 71" H x 1" W x 52" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Faux Leather |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274680 |
| Product UPC: | 689805010164 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Brown Criss Cross Faux Leather Screen By Homeroots
with high design and elegant appearance, our 3 panel screen is the perfect mix for a contemporary home setting. each panel of this awesome screen is stylishly crafted with faux leather floor. the exciting screen features crisscross faux leather on the front side and a dark brown faux leather on the back. our screen will definitely help add alluring and enduring style to your existing home decor. 3 panel screen crisscross faux leather
Specifications
| Product Dimensions: | 71" H x 1" W x 52" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Faux Leather |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274680 |
| Product UPC: | 689805010164 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
with high design and elegant appearance, our 3 panel screen is the perfect mix for a contemporary home setting. each panel of this awesome screen is stylishly crafted with faux leather floor. the exciting screen features crisscross faux leather on the front side and a dark brown faux leather on the back. our screen will definitely help add alluring and enduring style to your existing home decor. 3 panel screen crisscross faux leather
Specifications
| Product Dimensions: | 71" H x 1" W x 52" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Faux Leather |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274680 |
| Product UPC: | 689805010164 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























