
Brown 3 Panel Wood Foldable Screen By Homeroots - 274729
Earthy yet contemporary, this 3 panel foldable screen is a charming and convenient piece designed to blend seamlessly with any home setting. It features on each of its screen, decorative willow branches inset with wooden frame in brown finish. Our foldable screen is suitable for both indoor and outdoor settings. 3 panel screen Foldable Decorative willow branches inset Brown finish
Specifications
| Product Dimensions: | 69" H x 1" W x 60" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274729 |
| Product UPC: | 689805009809 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $614.13
-65%$614.13
$214.95More Images

Brown 3 Panel Wood Foldable Screen By Homeroots - 274729
Earthy yet contemporary, this 3 panel foldable screen is a charming and convenient piece designed to blend seamlessly with any home setting. It features on each of its screen, decorative willow branches inset with wooden frame in brown finish. Our foldable screen is suitable for both indoor and outdoor settings. 3 panel screen Foldable Decorative willow branches inset Brown finish
Specifications
| Product Dimensions: | 69" H x 1" W x 60" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274729 |
| Product UPC: | 689805009809 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Earthy yet contemporary, this 3 panel foldable screen is a charming and convenient piece designed to blend seamlessly with any home setting. It features on each of its screen, decorative willow branches inset with wooden frame in brown finish. Our foldable screen is suitable for both indoor and outdoor settings. 3 panel screen Foldable Decorative willow branches inset Brown finish
Specifications
| Product Dimensions: | 69" H x 1" W x 60" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 274729 |
| Product UPC: | 689805009809 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























