
Brent Ii Contemporary Counter Height Chair, Dark Cherry, Set Of 2 By Benzara
Simplistic Design Carefully Accented With Just The Touch Of Modern Flare. Offered In Either A Contrasting Ivory Or Brown Chair. Your Are Sure To Find The Best Style That Compliments Your HomeDecor.
Specifications
| Product Dimensions: | 41.25 H x 22.25 W x 19.5 L |
| Product Material: | Leatherette Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Dark Cherry, Brown |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131986 |
| Product UPC: | 842822147484 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Simplistic design |
| Solid wood construction |
| Padded Leatherette Seat & Back |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $729.50
-65%$729.50
$255.32More Images


Brent Ii Contemporary Counter Height Chair, Dark Cherry, Set Of 2 By Benzara
Simplistic Design Carefully Accented With Just The Touch Of Modern Flare. Offered In Either A Contrasting Ivory Or Brown Chair. Your Are Sure To Find The Best Style That Compliments Your HomeDecor.
Specifications
| Product Dimensions: | 41.25 H x 22.25 W x 19.5 L |
| Product Material: | Leatherette Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Dark Cherry, Brown |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131986 |
| Product UPC: | 842822147484 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Simplistic design |
| Solid wood construction |
| Padded Leatherette Seat & Back |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Simplistic Design Carefully Accented With Just The Touch Of Modern Flare. Offered In Either A Contrasting Ivory Or Brown Chair. Your Are Sure To Find The Best Style That Compliments Your HomeDecor.
Specifications
| Product Dimensions: | 41.25 H x 22.25 W x 19.5 L |
| Product Material: | Leatherette Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Dark Cherry, Brown |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131986 |
| Product UPC: | 842822147484 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Simplistic design |
| Solid wood construction |
| Padded Leatherette Seat & Back |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























