
Brass See Thru Clock Double By Homeroots
Brass two-faced clock tells you the time from New York to London. The centers of the clocks are see-though so you can see at what makes it tick. ? Made out of brass with a shiny nickel finish ? Runs without battery
Specifications
| Product Dimensions: | 10.5" H x 3.75" W x 2.5" D |
| Product Color: | Multiple Colors |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 364194 |
| Product UPC: | 4512839554228 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $218.36
-65%$218.36
$76.43More Images



Brass See Thru Clock Double By Homeroots
Brass two-faced clock tells you the time from New York to London. The centers of the clocks are see-though so you can see at what makes it tick. ? Made out of brass with a shiny nickel finish ? Runs without battery
Specifications
| Product Dimensions: | 10.5" H x 3.75" W x 2.5" D |
| Product Color: | Multiple Colors |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 364194 |
| Product UPC: | 4512839554228 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brass two-faced clock tells you the time from New York to London. The centers of the clocks are see-though so you can see at what makes it tick. ? Made out of brass with a shiny nickel finish ? Runs without battery
Specifications
| Product Dimensions: | 10.5" H x 3.75" W x 2.5" D |
| Product Color: | Multiple Colors |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 364194 |
| Product UPC: | 4512839554228 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























