
Brass Iron Plated Hexagonal Side Table with Square Top By Homeroots
An iron plated, hexagonal structure that can be used as an ottoman, stool or just a piece of decor to add a touch of posh to your space.
Specifications
| Product Category: | Side Tables |
| Product Dimensions: | 26in W x 26in D x 18.5in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Gold |
| Top Color: | Brass |
| Top Shape: | Square |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380668 |
| Product UPC: | 4512822850962 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brass Iron Plated Hexagonal Table |
| Iron Plated Hexagonal Table Square |
| Iron Plated Hexagonal Table |
| Brass Iron Plated Hexagonal |
| Plated Hexagonal Table Square |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $353.70
-65%$353.70
$123.79More Images




Brass Iron Plated Hexagonal Side Table with Square Top By Homeroots
An iron plated, hexagonal structure that can be used as an ottoman, stool or just a piece of decor to add a touch of posh to your space.
Specifications
| Product Category: | Side Tables |
| Product Dimensions: | 26in W x 26in D x 18.5in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Gold |
| Top Color: | Brass |
| Top Shape: | Square |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380668 |
| Product UPC: | 4512822850962 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brass Iron Plated Hexagonal Table |
| Iron Plated Hexagonal Table Square |
| Iron Plated Hexagonal Table |
| Brass Iron Plated Hexagonal |
| Plated Hexagonal Table Square |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
An iron plated, hexagonal structure that can be used as an ottoman, stool or just a piece of decor to add a touch of posh to your space.
Specifications
| Product Category: | Side Tables |
| Product Dimensions: | 26in W x 26in D x 18.5in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Gold |
| Top Color: | Brass |
| Top Shape: | Square |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380668 |
| Product UPC: | 4512822850962 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brass Iron Plated Hexagonal Table |
| Iron Plated Hexagonal Table Square |
| Iron Plated Hexagonal Table |
| Brass Iron Plated Hexagonal |
| Plated Hexagonal Table Square |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























