
Bonneville Ii Contemporary Counter Height Chair, Black, Set Of 2 By Benzara
Beautifully Sleek, These Dining Chairs Are Perfect For Any Contemporary Home. Parson Style Chairs Are Angled Eccentrically To Emphasize The Complete Padded Leatherette Upholstery And Contrast Stitching.
Specifications
| Product Dimensions: | 42.5 H x 21.5 W x 19 L |
| Product Material: | Leatherette Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131339 |
| Product UPC: | 842822141017 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Leatherette Parson Chair |
| Solid Wood, Wood Veneer & Others |
| Cherry & Black Finish |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $579.87
-65%$579.87
$202.95More Images


Bonneville Ii Contemporary Counter Height Chair, Black, Set Of 2 By Benzara
Beautifully Sleek, These Dining Chairs Are Perfect For Any Contemporary Home. Parson Style Chairs Are Angled Eccentrically To Emphasize The Complete Padded Leatherette Upholstery And Contrast Stitching.
Specifications
| Product Dimensions: | 42.5 H x 21.5 W x 19 L |
| Product Material: | Leatherette Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131339 |
| Product UPC: | 842822141017 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Leatherette Parson Chair |
| Solid Wood, Wood Veneer & Others |
| Cherry & Black Finish |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Beautifully Sleek, These Dining Chairs Are Perfect For Any Contemporary Home. Parson Style Chairs Are Angled Eccentrically To Emphasize The Complete Padded Leatherette Upholstery And Contrast Stitching.
Specifications
| Product Dimensions: | 42.5 H x 21.5 W x 19 L |
| Product Material: | Leatherette Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131339 |
| Product UPC: | 842822141017 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Leatherette Parson Chair |
| Solid Wood, Wood Veneer & Others |
| Cherry & Black Finish |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























