
Bonneville I Contemporary Side Chair With Black Pu, Set Of 2 By Benzara
Beautifully Sleek, These Side Chairs Are Perfect For Any Contemporary Home. Parson Style Chairs Are Angled Eccentrically To Emphasize The Complete Padded Leatherette Upholstery And Contrast Stitching.
Specifications
| Product Dimensions: | 41.75 H x 23.5 W x 19 L |
| Product Material: | Leatherette Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Brown Cherry, Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131340 |
| Product UPC: | 842822141024 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Leatherette Parson Chair |
| Solid Wood, Wood Veneer & Others |
| Brown Cherry Finish |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $579.87
-65%$579.87
$202.95More Images


Bonneville I Contemporary Side Chair With Black Pu, Set Of 2 By Benzara
Beautifully Sleek, These Side Chairs Are Perfect For Any Contemporary Home. Parson Style Chairs Are Angled Eccentrically To Emphasize The Complete Padded Leatherette Upholstery And Contrast Stitching.
Specifications
| Product Dimensions: | 41.75 H x 23.5 W x 19 L |
| Product Material: | Leatherette Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Brown Cherry, Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131340 |
| Product UPC: | 842822141024 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Leatherette Parson Chair |
| Solid Wood, Wood Veneer & Others |
| Brown Cherry Finish |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Beautifully Sleek, These Side Chairs Are Perfect For Any Contemporary Home. Parson Style Chairs Are Angled Eccentrically To Emphasize The Complete Padded Leatherette Upholstery And Contrast Stitching.
Specifications
| Product Dimensions: | 41.75 H x 23.5 W x 19 L |
| Product Material: | Leatherette Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Brown Cherry, Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131340 |
| Product UPC: | 842822141024 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Leatherette Parson Chair |
| Solid Wood, Wood Veneer & Others |
| Brown Cherry Finish |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























