
Blue Mirrored Square Wooden Wall Decor By Homeroots
give your contemporary home setting a facelift with our mirrored square wooden wall decor. it features a geometric patterned blue wooden frame that decoratively overlays the main mirror to create an exciting visual effect. this is a part of our exciting collection of house decor designed to bring elegance and sophistication to bear in your home. - contemporary collection - square shaped - blue finish - geometric patterned overlay
Specifications
| Product Dimensions: | 23.25" H x 1.25" W x 23.25" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Mirror |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 274555 |
| Product UPC: | 689805005726 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images







Blue Mirrored Square Wooden Wall Decor By Homeroots
give your contemporary home setting a facelift with our mirrored square wooden wall decor. it features a geometric patterned blue wooden frame that decoratively overlays the main mirror to create an exciting visual effect. this is a part of our exciting collection of house decor designed to bring elegance and sophistication to bear in your home. - contemporary collection - square shaped - blue finish - geometric patterned overlay
Specifications
| Product Dimensions: | 23.25" H x 1.25" W x 23.25" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Mirror |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 274555 |
| Product UPC: | 689805005726 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
give your contemporary home setting a facelift with our mirrored square wooden wall decor. it features a geometric patterned blue wooden frame that decoratively overlays the main mirror to create an exciting visual effect. this is a part of our exciting collection of house decor designed to bring elegance and sophistication to bear in your home. - contemporary collection - square shaped - blue finish - geometric patterned overlay
Specifications
| Product Dimensions: | 23.25" H x 1.25" W x 23.25" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Mirror |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 274555 |
| Product UPC: | 689805005726 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























