
Blown Glass Bowl On Driftwood Base - Small (Min 2) By Kalalou
This wooden and glass terrarium offers the best of nature and Indonesian craftsmanship. Fill it with your favorite finds or a single succulent. It makes a great grad gift or small-space planter.
Specifications
| Product Dimension: | 4" x 4" x 5.5"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Finish: | Transparent |
| Product SKU: | DWA1004K |
| Product UPC: | 8416281100647 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted by skilled artisans in Indonesia. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $67.95
-65%$67.95
$23.78More Images

Blown Glass Bowl On Driftwood Base - Small (Min 2) By Kalalou
This wooden and glass terrarium offers the best of nature and Indonesian craftsmanship. Fill it with your favorite finds or a single succulent. It makes a great grad gift or small-space planter.
Specifications
| Product Dimension: | 4" x 4" x 5.5"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Finish: | Transparent |
| Product SKU: | DWA1004K |
| Product UPC: | 8416281100647 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted by skilled artisans in Indonesia. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This wooden and glass terrarium offers the best of nature and Indonesian craftsmanship. Fill it with your favorite finds or a single succulent. It makes a great grad gift or small-space planter.
Specifications
| Product Dimension: | 4" x 4" x 5.5"t |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Finish: | Transparent |
| Product SKU: | DWA1004K |
| Product UPC: | 8416281100647 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted by skilled artisans in Indonesia. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























