
Blown Glass Bowl On Driftwood Base - Large By Kalalou
This wood and glass terrarium, handmade in Indonesia, is ready for all your collections of shells or rocks. Show off your succulents or keep the pocket change out of the washer. This versatile piece suits any decor.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 10" L x 9" W x 11" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Transitional |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | DWA1005 |
| Product UPC: | 841628195026 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $97.95
-65%$97.95
$34.28More Images

Blown Glass Bowl On Driftwood Base - Large By Kalalou
This wood and glass terrarium, handmade in Indonesia, is ready for all your collections of shells or rocks. Show off your succulents or keep the pocket change out of the washer. This versatile piece suits any decor.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 10" L x 9" W x 11" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Transitional |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | DWA1005 |
| Product UPC: | 841628195026 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This wood and glass terrarium, handmade in Indonesia, is ready for all your collections of shells or rocks. Show off your succulents or keep the pocket change out of the washer. This versatile piece suits any decor.
Specifications
| Product Type: | Decor |
| Product Dimension: | 10" L x 9" W x 11" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Finish: | Natural |
| Product Theme: | Transitional |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | DWA1005 |
| Product UPC: | 841628195026 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























