
BlackGrey Top With Storage Tv Stand By Homeroots
Let this contemporary style two-toned TV stand take center stage in your entertainment space! Finished in a rich black with a contrasting grey 48 inch long top, this TV stand can hold any size TV when centered. The 2 open shelf spaces can easily store you
Specifications
| Product Category: | TV Stands |
| Product Dimensions: | 15.5in W x 47.25in D x 23.75in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Black, Grey |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355705 |
| Product UPC: | 4512839643342 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 23 75 Blackgrey Storage Tv |
| Storage Tv Stand |
| 75 Blackgrey Storage Tv Stand |
| Blackgrey Storage Tv Stand |
| 75 Blackgrey Storage Tv |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $387.23
-65%$387.23
$135.53More Images



BlackGrey Top With Storage Tv Stand By Homeroots
Let this contemporary style two-toned TV stand take center stage in your entertainment space! Finished in a rich black with a contrasting grey 48 inch long top, this TV stand can hold any size TV when centered. The 2 open shelf spaces can easily store you
Specifications
| Product Category: | TV Stands |
| Product Dimensions: | 15.5in W x 47.25in D x 23.75in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Black, Grey |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355705 |
| Product UPC: | 4512839643342 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 23 75 Blackgrey Storage Tv |
| Storage Tv Stand |
| 75 Blackgrey Storage Tv Stand |
| Blackgrey Storage Tv Stand |
| 75 Blackgrey Storage Tv |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Let this contemporary style two-toned TV stand take center stage in your entertainment space! Finished in a rich black with a contrasting grey 48 inch long top, this TV stand can hold any size TV when centered. The 2 open shelf spaces can easily store you
Specifications
| Product Category: | TV Stands |
| Product Dimensions: | 15.5in W x 47.25in D x 23.75in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Black, Grey |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 355705 |
| Product UPC: | 4512839643342 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 23 75 Blackgrey Storage Tv |
| Storage Tv Stand |
| 75 Blackgrey Storage Tv Stand |
| Blackgrey Storage Tv Stand |
| 75 Blackgrey Storage Tv |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























