
Black & White Framed Abstract Prints Under Glass Set Of 2 By Kalalou
Looking for an eye-catching duo? Try this set of black abstract prints under glass. Whether you see large flower petals, streaks of sunlight, or something else entirely, this set is your new conversation piece in simple wooden frames
Specifications
| Product Dimension: | 19.5" L x 1" W x 27" H |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHH1504 |
| Product UPC: | 841628196849 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Black & White Framed Abstract Prints Under Glass Set Of 2 By Kalalou
Looking for an eye-catching duo? Try this set of black abstract prints under glass. Whether you see large flower petals, streaks of sunlight, or something else entirely, this set is your new conversation piece in simple wooden frames
Specifications
| Product Dimension: | 19.5" L x 1" W x 27" H |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHH1504 |
| Product UPC: | 841628196849 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Looking for an eye-catching duo? Try this set of black abstract prints under glass. Whether you see large flower petals, streaks of sunlight, or something else entirely, this set is your new conversation piece in simple wooden frames
Specifications
| Product Dimension: | 19.5" L x 1" W x 27" H |
| Product Material: | Wood/Glass |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Distressed |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHH1504 |
| Product UPC: | 841628196849 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























