
Black Slate Console Table With Iron Base By Homeroots
This is a stylish, slate-top console table featuring a six-legged, iron base. |Black Slate Console Table With Iron Base
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 17in W x 49in D x 32in H |
| Product Material: | Slate |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Slate |
| Product Color: | Black, Antiqued Brass |
| Top Color: | Black |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380219 |
| Product UPC: | 4512822853611 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Slate Console Table Iron |
| Slate Console Table Iron Base |
| Slate Console Table Iron |
| Console Table Iron Base |
| Black Slate Console Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Black Slate Console Table With Iron Base By Homeroots
This is a stylish, slate-top console table featuring a six-legged, iron base. |Black Slate Console Table With Iron Base
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 17in W x 49in D x 32in H |
| Product Material: | Slate |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Slate |
| Product Color: | Black, Antiqued Brass |
| Top Color: | Black |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380219 |
| Product UPC: | 4512822853611 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Slate Console Table Iron |
| Slate Console Table Iron Base |
| Slate Console Table Iron |
| Console Table Iron Base |
| Black Slate Console Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a stylish, slate-top console table featuring a six-legged, iron base. |Black Slate Console Table With Iron Base
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 17in W x 49in D x 32in H |
| Product Material: | Slate |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Slate |
| Product Color: | Black, Antiqued Brass |
| Top Color: | Black |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380219 |
| Product UPC: | 4512822853611 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Slate Console Table Iron |
| Slate Console Table Iron Base |
| Slate Console Table Iron |
| Console Table Iron Base |
| Black Slate Console Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























