
Black Silver Foam Metal Microfiber Vanity Set 2Pcs By Homeroots
This classy 2 piece vanity set will be a fabulous addition to your bedroom or dressing area. Create a peaceful space to get ready for your day, or for a fun night out. This vanity set features smooth lines, silver metal legs, a vertical swivel mirror, and
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 69.5 H x 31 W x 46 D |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Black, Silver |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 333022 |
| Product UPC: | 4512822772820 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Foam Metal Microfiber Vanity Set |
| Microfiber Vanity Set |
| Metal Microfiber Vanity Set |
| Silver Foam Metal Microfiber Vanity |
| Metal Microfiber Vanity Set 2Pcs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $222.84
-65%$222.84
$77.99More Images



Black Silver Foam Metal Microfiber Vanity Set 2Pcs By Homeroots
This classy 2 piece vanity set will be a fabulous addition to your bedroom or dressing area. Create a peaceful space to get ready for your day, or for a fun night out. This vanity set features smooth lines, silver metal legs, a vertical swivel mirror, and
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 69.5 H x 31 W x 46 D |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Black, Silver |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 333022 |
| Product UPC: | 4512822772820 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Foam Metal Microfiber Vanity Set |
| Microfiber Vanity Set |
| Metal Microfiber Vanity Set |
| Silver Foam Metal Microfiber Vanity |
| Metal Microfiber Vanity Set 2Pcs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This classy 2 piece vanity set will be a fabulous addition to your bedroom or dressing area. Create a peaceful space to get ready for your day, or for a fun night out. This vanity set features smooth lines, silver metal legs, a vertical swivel mirror, and
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 69.5 H x 31 W x 46 D |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Black, Silver |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 333022 |
| Product UPC: | 4512822772820 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Foam Metal Microfiber Vanity Set |
| Microfiber Vanity Set |
| Metal Microfiber Vanity Set |
| Silver Foam Metal Microfiber Vanity |
| Metal Microfiber Vanity Set 2Pcs |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























