
Black Reclaimed Wood Corner Computer Desk By Homeroots
Making perfect use of valuable corner space in your small home, apartment or condo, this black reclaimed wood look angular desk is there to help you have a positive workstation experience. Featuring a long drawer on smooth metal glides, the office desk al
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 30 H x 42 W x 42 D |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Style: | Contemporary, Modern |
| Product Assembly: | Y |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 366072 |
| Product UPC: | 4512839525846 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Reclaimed Wood Corner Computer Desk |
| Corner Computer Desk |
| Wood Corner Computer Desk |
| Black Reclaimed Wood Corner Computer |
| Reclaimed Wood Corner Computer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Black Reclaimed Wood Corner Computer Desk By Homeroots
Making perfect use of valuable corner space in your small home, apartment or condo, this black reclaimed wood look angular desk is there to help you have a positive workstation experience. Featuring a long drawer on smooth metal glides, the office desk al
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 30 H x 42 W x 42 D |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Style: | Contemporary, Modern |
| Product Assembly: | Y |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 366072 |
| Product UPC: | 4512839525846 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Reclaimed Wood Corner Computer Desk |
| Corner Computer Desk |
| Wood Corner Computer Desk |
| Black Reclaimed Wood Corner Computer |
| Reclaimed Wood Corner Computer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Making perfect use of valuable corner space in your small home, apartment or condo, this black reclaimed wood look angular desk is there to help you have a positive workstation experience. Featuring a long drawer on smooth metal glides, the office desk al
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 30 H x 42 W x 42 D |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Style: | Contemporary, Modern |
| Product Assembly: | Y |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product SKU: | 366072 |
| Product UPC: | 4512839525846 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Reclaimed Wood Corner Computer Desk |
| Corner Computer Desk |
| Wood Corner Computer Desk |
| Black Reclaimed Wood Corner Computer |
| Reclaimed Wood Corner Computer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























