
Black Particle Board Laminate Accent Table By Homeroots
Embellish your space with this solid, beautifully crafted contemporary style rectangular side table finished in chic black. Featuring clean lines and 7 open concept display shelves, this practical accent table is perfect for showcasing your favourite deco
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.75in W x 23.75in D x 23.75in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332834 |
| Product UPC: | 4512822769240 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Laminate Accent Table |
| Board Laminate Accent Table |
| Laminate Accent Table |
| 23 75 Black Particle Board |
| Black Particle Board Laminate |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Black Particle Board Laminate Accent Table By Homeroots
Embellish your space with this solid, beautifully crafted contemporary style rectangular side table finished in chic black. Featuring clean lines and 7 open concept display shelves, this practical accent table is perfect for showcasing your favourite deco
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.75in W x 23.75in D x 23.75in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332834 |
| Product UPC: | 4512822769240 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Laminate Accent Table |
| Board Laminate Accent Table |
| Laminate Accent Table |
| 23 75 Black Particle Board |
| Black Particle Board Laminate |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Embellish your space with this solid, beautifully crafted contemporary style rectangular side table finished in chic black. Featuring clean lines and 7 open concept display shelves, this practical accent table is perfect for showcasing your favourite deco
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 11.75in W x 23.75in D x 23.75in H |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332834 |
| Product UPC: | 4512822769240 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Particle Board Laminate Accent Table |
| Board Laminate Accent Table |
| Laminate Accent Table |
| 23 75 Black Particle Board |
| Black Particle Board Laminate |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























