
Black Multi-Drawer Queen Bed With Bookcase Headboard By Homeroots
Queen Bed with Storage, Feature: 8 Drawers, Bookcase Headboard. Material: Wood, Veneer (Wood), Composite Wood.
Specifications
| Product Category: | Standard Beds |
| Product Dimensions: | 56 H x 91 W x 63 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Black |
| Finish: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 376955 |
| Product UPC: | 4512822886282 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Multi Drawer Queen Bed |
| Drawer Queen Bed Bookcase Headboard |
| Multi Drawer Queen Bed Bookcase |
| Queen Bed Bookcase Headboard |
| Drawer Queen Bed Bookcase |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,628.85
-65%$1,628.85
$570.10More Images




Black Multi-Drawer Queen Bed With Bookcase Headboard By Homeroots
Queen Bed with Storage, Feature: 8 Drawers, Bookcase Headboard. Material: Wood, Veneer (Wood), Composite Wood.
Specifications
| Product Category: | Standard Beds |
| Product Dimensions: | 56 H x 91 W x 63 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Black |
| Finish: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 376955 |
| Product UPC: | 4512822886282 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Multi Drawer Queen Bed |
| Drawer Queen Bed Bookcase Headboard |
| Multi Drawer Queen Bed Bookcase |
| Queen Bed Bookcase Headboard |
| Drawer Queen Bed Bookcase |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Queen Bed with Storage, Feature: 8 Drawers, Bookcase Headboard. Material: Wood, Veneer (Wood), Composite Wood.
Specifications
| Product Category: | Standard Beds |
| Product Dimensions: | 56 H x 91 W x 63 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Black |
| Finish: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 376955 |
| Product UPC: | 4512822886282 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Multi Drawer Queen Bed |
| Drawer Queen Bed Bookcase Headboard |
| Multi Drawer Queen Bed Bookcase |
| Queen Bed Bookcase Headboard |
| Drawer Queen Bed Bookcase |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























