
Black Metal With A Drawer Accent Table By Homeroots
Have your snacks, drinks, laptop or tablet with you while youre relaxing on the sofa or bed. No more having to stop the movie to get what you need! The C design of this side table allows you to slide it under the sofa for space-saving convenience when no
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 10.25in D x 24.5in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 366064 |
| Product UPC: | 4512839525921 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Metal Drawer Accent Table |
| 24 Black Metal Drawer |
| Black Metal Drawer Accent Table |
| Black Metal Drawer |
| 25 24 Black Metal Drawer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $110.45
-65%$110.45
$38.66More Images




Black Metal With A Drawer Accent Table By Homeroots
Have your snacks, drinks, laptop or tablet with you while youre relaxing on the sofa or bed. No more having to stop the movie to get what you need! The C design of this side table allows you to slide it under the sofa for space-saving convenience when no
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 10.25in D x 24.5in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 366064 |
| Product UPC: | 4512839525921 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Metal Drawer Accent Table |
| 24 Black Metal Drawer |
| Black Metal Drawer Accent Table |
| Black Metal Drawer |
| 25 24 Black Metal Drawer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Have your snacks, drinks, laptop or tablet with you while youre relaxing on the sofa or bed. No more having to stop the movie to get what you need! The C design of this side table allows you to slide it under the sofa for space-saving convenience when no
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 10.25in D x 24.5in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 366064 |
| Product UPC: | 4512839525921 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Metal Drawer Accent Table |
| 24 Black Metal Drawer |
| Black Metal Drawer Accent Table |
| Black Metal Drawer |
| 25 24 Black Metal Drawer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























