
Black Metal Nativity On A Curved White Wood Base (Min 2) By Kalalou
O Holy Night! This nativity is perfect for your mantle, centerpiece, or tabletop decoration. The curved white base and black metal construction make it a great gift or perfect neutral accent to any holiday decor.
Specifications
| Product Dimension: | 22.5" x 2" x 10"t |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Finish: | Antique Black |
| Product Color: | Black |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMN1553K |
| Product UPC: | 8416281100530 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $113.95
-65%$113.95
$39.88More Images


Black Metal Nativity On A Curved White Wood Base (Min 2) By Kalalou
O Holy Night! This nativity is perfect for your mantle, centerpiece, or tabletop decoration. The curved white base and black metal construction make it a great gift or perfect neutral accent to any holiday decor.
Specifications
| Product Dimension: | 22.5" x 2" x 10"t |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Finish: | Antique Black |
| Product Color: | Black |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMN1553K |
| Product UPC: | 8416281100530 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
O Holy Night! This nativity is perfect for your mantle, centerpiece, or tabletop decoration. The curved white base and black metal construction make it a great gift or perfect neutral accent to any holiday decor.
Specifications
| Product Dimension: | 22.5" x 2" x 10"t |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Finish: | Antique Black |
| Product Color: | Black |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMN1553K |
| Product UPC: | 8416281100530 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























