
Black Metal and Wooden Coat Rack with Multiple Hooks By Homeroots
Is A Stunning Coat Rack With A Metal Over Wood Design. It Features A Multitude Of Hooks For All Your Favorite Items.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 74.5 H x 22 W x 22 D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Farmhouse |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Frame Material: | Solid Wood |
| Product SKU: | 376366 |
| Product UPC: | 4512822894591 |
Additional Information
| wooden coat rack multiple hooks |
| black metal wooden coat rack |
| metal wooden coat rack multiple |
| coat rack multiple hooks |
| metal wooden coat rack |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $394.13
-65%$394.13
$137.95More Images


Black Metal and Wooden Coat Rack with Multiple Hooks By Homeroots
Is A Stunning Coat Rack With A Metal Over Wood Design. It Features A Multitude Of Hooks For All Your Favorite Items.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 74.5 H x 22 W x 22 D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Farmhouse |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Frame Material: | Solid Wood |
| Product SKU: | 376366 |
| Product UPC: | 4512822894591 |
Additional Information
| wooden coat rack multiple hooks |
| black metal wooden coat rack |
| metal wooden coat rack multiple |
| coat rack multiple hooks |
| metal wooden coat rack |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Is A Stunning Coat Rack With A Metal Over Wood Design. It Features A Multitude Of Hooks For All Your Favorite Items.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 74.5 H x 22 W x 22 D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Farmhouse |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Frame Material: | Solid Wood |
| Product SKU: | 376366 |
| Product UPC: | 4512822894591 |
Additional Information
| wooden coat rack multiple hooks |
| black metal wooden coat rack |
| metal wooden coat rack multiple |
| coat rack multiple hooks |
| metal wooden coat rack |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























