
Black Metal Accent Table By Homeroots - 366066
This multi-functional end table is suitable for any room in your home. Use it to display your favorite photo and make use of the convenient drawer for storage. This accent table combines a sleek black finish table top with X-design black metal legs, provi
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 18.25in W x 12in D x 22.25in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 366066 |
| Product UPC: | 4512839525907 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 Black Metal Accent Table |
| Black Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| 12 22 25 Black Metal |
| 22 25 Black Metal Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $133.34
-65%$133.34
$46.67More Images




Black Metal Accent Table By Homeroots - 366066
This multi-functional end table is suitable for any room in your home. Use it to display your favorite photo and make use of the convenient drawer for storage. This accent table combines a sleek black finish table top with X-design black metal legs, provi
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 18.25in W x 12in D x 22.25in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 366066 |
| Product UPC: | 4512839525907 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 Black Metal Accent Table |
| Black Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| 12 22 25 Black Metal |
| 22 25 Black Metal Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This multi-functional end table is suitable for any room in your home. Use it to display your favorite photo and make use of the convenient drawer for storage. This accent table combines a sleek black finish table top with X-design black metal legs, provi
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 18.25in W x 12in D x 22.25in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 366066 |
| Product UPC: | 4512839525907 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 25 Black Metal Accent Table |
| Black Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| 12 22 25 Black Metal |
| 22 25 Black Metal Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























