
Black Leather With Black Iron Frame Dining Chair By Homeroots
Black Leather w/ Black Iron Frame Dining Chair|Black Leather with Black Iron Frame Dining Chair. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.7in W x 19.7in D x 33in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852232 |
| Product SKU: | 380448 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Iron Frame Dining Chair |
| Black Leather Black |
| Leather Black Iron Frame Dining |
| Black Leather Black Iron Frame |
| Black Leather Black Iron |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $223.36
-65%$223.36
$78.18More Images








Black Leather With Black Iron Frame Dining Chair By Homeroots
Black Leather w/ Black Iron Frame Dining Chair|Black Leather with Black Iron Frame Dining Chair. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.7in W x 19.7in D x 33in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852232 |
| Product SKU: | 380448 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Iron Frame Dining Chair |
| Black Leather Black |
| Leather Black Iron Frame Dining |
| Black Leather Black Iron Frame |
| Black Leather Black Iron |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black Leather w/ Black Iron Frame Dining Chair|Black Leather with Black Iron Frame Dining Chair. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.7in W x 19.7in D x 33in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852232 |
| Product SKU: | 380448 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Iron Frame Dining Chair |
| Black Leather Black |
| Leather Black Iron Frame Dining |
| Black Leather Black Iron Frame |
| Black Leather Black Iron |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























