
Black Leather Seat With Gold Iron Frame Dining Chair By Homeroots
Black Leather Seat w/ Gold Iron Frame Dining Chair|Black Leather Seat with Gold Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22.5in W x 20.5in D x 29.5in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852348 |
| Product SKU: | 380437 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Leather Seat Gold Iron |
| Black Leather Seat |
| Gold Iron Frame Dining Chair |
| Black Leather Seat Gold |
| Leather Seat Gold Iron Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $801.38
-65%$801.38
$280.48More Images








Black Leather Seat With Gold Iron Frame Dining Chair By Homeroots
Black Leather Seat w/ Gold Iron Frame Dining Chair|Black Leather Seat with Gold Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22.5in W x 20.5in D x 29.5in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852348 |
| Product SKU: | 380437 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Leather Seat Gold Iron |
| Black Leather Seat |
| Gold Iron Frame Dining Chair |
| Black Leather Seat Gold |
| Leather Seat Gold Iron Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black Leather Seat w/ Gold Iron Frame Dining Chair|Black Leather Seat with Gold Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22.5in W x 20.5in D x 29.5in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gold |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852348 |
| Product SKU: | 380437 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Leather Seat Gold Iron |
| Black Leather Seat |
| Gold Iron Frame Dining Chair |
| Black Leather Seat Gold |
| Leather Seat Gold Iron Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























