
Black Leather Seat With Black Metal Frame Dining Chair By Homeroots
Black Leather Seat w/ Black Metal Frame Dining Chair|Black Leather Seat with Black Metal Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24in W x 21in D x 34.8in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852485 |
| Product SKU: | 380423 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Frame Dining Chair |
| Black Leather Seat |
| Leather Seat Black Metal Frame |
| Black Leather Seat Black Metal |
| Black Leather Seat Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,036.44
-65%$1,036.44
$362.75More Images








Black Leather Seat With Black Metal Frame Dining Chair By Homeroots
Black Leather Seat w/ Black Metal Frame Dining Chair|Black Leather Seat with Black Metal Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24in W x 21in D x 34.8in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852485 |
| Product SKU: | 380423 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Frame Dining Chair |
| Black Leather Seat |
| Leather Seat Black Metal Frame |
| Black Leather Seat Black Metal |
| Black Leather Seat Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black Leather Seat w/ Black Metal Frame Dining Chair|Black Leather Seat with Black Metal Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24in W x 21in D x 34.8in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852485 |
| Product SKU: | 380423 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Frame Dining Chair |
| Black Leather Seat |
| Leather Seat Black Metal Frame |
| Black Leather Seat Black Metal |
| Black Leather Seat Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























