
Black Iron Seat With Solid Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots
Black Iron Seat w/ Solid Brown Wooden Base Dining Chair|Black Iron Seat with Solid Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 18in W x 16.8in D x 31in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852683 |
| Product SKU: | 380403 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Iron Seat Solid Brown Wooden |
| Black Iron Seat |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Black Iron Seat Solid Brown |
| Black Iron Seat Solid |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $392.94
-65%$392.94
$137.53More Images







Black Iron Seat With Solid Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots
Black Iron Seat w/ Solid Brown Wooden Base Dining Chair|Black Iron Seat with Solid Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 18in W x 16.8in D x 31in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852683 |
| Product SKU: | 380403 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Iron Seat Solid Brown Wooden |
| Black Iron Seat |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Black Iron Seat Solid Brown |
| Black Iron Seat Solid |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black Iron Seat w/ Solid Brown Wooden Base Dining Chair|Black Iron Seat with Solid Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 18in W x 16.8in D x 31in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852683 |
| Product SKU: | 380403 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Iron Seat Solid Brown Wooden |
| Black Iron Seat |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Black Iron Seat Solid Brown |
| Black Iron Seat Solid |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























