
Black Iron Plated End Table with Nail Head Detail Hexagonal By Homeroots
An iron plated, hexagonal structure that can be used as an ottoman, stool or just a piece of decor to add a touch of elegant luxury to your space.
Specifications
| Product Category: | End Tables |
| Product Dimensions: | 26in W x 26in D x 18.5in H |
| Product Material: | Iron |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Black |
| Top Color: | Black |
| Top Shape: | Square |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380655 |
| Product UPC: | 4512822851099 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Iron Plated End Table |
| End Table Nail Head Hexagonal |
| Iron Plated End Table Nail |
| Iron Plated End Table |
| Table Nail Head Hexagonal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $331.68
-65%$331.68
$116.09More Images



Black Iron Plated End Table with Nail Head Detail Hexagonal By Homeroots
An iron plated, hexagonal structure that can be used as an ottoman, stool or just a piece of decor to add a touch of elegant luxury to your space.
Specifications
| Product Category: | End Tables |
| Product Dimensions: | 26in W x 26in D x 18.5in H |
| Product Material: | Iron |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Black |
| Top Color: | Black |
| Top Shape: | Square |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380655 |
| Product UPC: | 4512822851099 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Iron Plated End Table |
| End Table Nail Head Hexagonal |
| Iron Plated End Table Nail |
| Iron Plated End Table |
| Table Nail Head Hexagonal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
An iron plated, hexagonal structure that can be used as an ottoman, stool or just a piece of decor to add a touch of elegant luxury to your space.
Specifications
| Product Category: | End Tables |
| Product Dimensions: | 26in W x 26in D x 18.5in H |
| Product Material: | Iron |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Black |
| Top Color: | Black |
| Top Shape: | Square |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380655 |
| Product UPC: | 4512822851099 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Iron Plated End Table |
| End Table Nail Head Hexagonal |
| Iron Plated End Table Nail |
| Iron Plated End Table |
| Table Nail Head Hexagonal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























