
Black Gray Metal Vertical Frame Wall Mirror By Homeroots
The Black Gray Metal Vertical Frame Wall Mirror features amazing style and chic design. This vertical mirror comes with hook as part of the design to aid in easy hanging. The sleek look gives off a simple elegant vibe. Add this dark charcoal gray/black framed mirror to your space for a beautiful update. 44" x 25" x 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 43.75" H x 24.8" W x 1.18" D |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 376410 |
| Product UPC: | 4512822894157 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $182.44
-65%$182.44
$63.85More Images


Black Gray Metal Vertical Frame Wall Mirror By Homeroots
The Black Gray Metal Vertical Frame Wall Mirror features amazing style and chic design. This vertical mirror comes with hook as part of the design to aid in easy hanging. The sleek look gives off a simple elegant vibe. Add this dark charcoal gray/black framed mirror to your space for a beautiful update. 44" x 25" x 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 43.75" H x 24.8" W x 1.18" D |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 376410 |
| Product UPC: | 4512822894157 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Black Gray Metal Vertical Frame Wall Mirror features amazing style and chic design. This vertical mirror comes with hook as part of the design to aid in easy hanging. The sleek look gives off a simple elegant vibe. Add this dark charcoal gray/black framed mirror to your space for a beautiful update. 44" x 25" x 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 43.75" H x 24.8" W x 1.18" D |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 376410 |
| Product UPC: | 4512822894157 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























