
Black Glass And Chrome 3 Tier Shelves End Table By Homeroots
The Black Glass And Chrome 3 Tier Shelves End Table occasional table collection its a balancing act of sorts. This unique table is fun and functional, features 3 tier shelves design. The mix of black glass and chrome metal frame work is a modern style masterpiece. 16" X 16" X 21"
Specifications
| Product Category: | End Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 16in D x 21in H |
| Product Material: | Glass |
| Product Color: | Black Glass & Chrome |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 286266 |
| Product UPC: | 689211805132 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Glass Chrome Tier Shelves |
| Glass Chrome Tier Shelves End |
| Chrome Tier Shelves End Table |
| Glass Chrome Tier Shelves |
| Black Glass Chrome Tier |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images





Black Glass And Chrome 3 Tier Shelves End Table By Homeroots
The Black Glass And Chrome 3 Tier Shelves End Table occasional table collection its a balancing act of sorts. This unique table is fun and functional, features 3 tier shelves design. The mix of black glass and chrome metal frame work is a modern style masterpiece. 16" X 16" X 21"
Specifications
| Product Category: | End Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 16in D x 21in H |
| Product Material: | Glass |
| Product Color: | Black Glass & Chrome |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 286266 |
| Product UPC: | 689211805132 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Glass Chrome Tier Shelves |
| Glass Chrome Tier Shelves End |
| Chrome Tier Shelves End Table |
| Glass Chrome Tier Shelves |
| Black Glass Chrome Tier |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Black Glass And Chrome 3 Tier Shelves End Table occasional table collection its a balancing act of sorts. This unique table is fun and functional, features 3 tier shelves design. The mix of black glass and chrome metal frame work is a modern style masterpiece. 16" X 16" X 21"
Specifications
| Product Category: | End Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 16in D x 21in H |
| Product Material: | Glass |
| Product Color: | Black Glass & Chrome |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 286266 |
| Product UPC: | 689211805132 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Glass Chrome Tier Shelves |
| Glass Chrome Tier Shelves End |
| Chrome Tier Shelves End Table |
| Glass Chrome Tier Shelves |
| Black Glass Chrome Tier |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























