
Black Faux Leather With Seat Black Iron Frame Dining Chair By Homeroots
Black Faux-Leather w/ Seat Black Iron Frame Dining Chair|Black Faux Leather with Seat Black Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 25.3in W x 23in D x 32.8in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852591 |
| Product SKU: | 380412 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Faux Leather Seat Black |
| Faux Leather Seat Black Iron |
| Black Faux Leather |
| Black Faux Leather Seat |
| Black Faux Leather Seat Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $482.10
-65%$482.10
$168.73More Images






Black Faux Leather With Seat Black Iron Frame Dining Chair By Homeroots
Black Faux-Leather w/ Seat Black Iron Frame Dining Chair|Black Faux Leather with Seat Black Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 25.3in W x 23in D x 32.8in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852591 |
| Product SKU: | 380412 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Faux Leather Seat Black |
| Faux Leather Seat Black Iron |
| Black Faux Leather |
| Black Faux Leather Seat |
| Black Faux Leather Seat Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black Faux-Leather w/ Seat Black Iron Frame Dining Chair|Black Faux Leather with Seat Black Iron Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 25.3in W x 23in D x 32.8in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852591 |
| Product SKU: | 380412 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Faux Leather Seat Black |
| Faux Leather Seat Black Iron |
| Black Faux Leather |
| Black Faux Leather Seat |
| Black Faux Leather Seat Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























