
Black Faux Leather Stationary L Shaped Two Piece Sofa And Chaise By Homeroots
Elevate Your Lounging To The Next Level With This Black Faux Leather Stationary L Shaped Two Piece Sofa And Chaise. Easy To Care For This Is A Great Option For Families And Spaces That Get Lots Of Use. A Great Showpiece For Your Room, This Sectional Is A Must Have. 36" H X 124" W X 94" D
Specifications
| Product Dimensions: | 36" H x 124" W x 94" D |
| Product Material: | Leather |
| Product Color: | Black |
| Product Weight: | 260.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 366223 |
| Product UPC: | 4512839470801 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $3,257.28
-65%$3,257.28
$1,140.05More Images








Black Faux Leather Stationary L Shaped Two Piece Sofa And Chaise By Homeroots
Elevate Your Lounging To The Next Level With This Black Faux Leather Stationary L Shaped Two Piece Sofa And Chaise. Easy To Care For This Is A Great Option For Families And Spaces That Get Lots Of Use. A Great Showpiece For Your Room, This Sectional Is A Must Have. 36" H X 124" W X 94" D
Specifications
| Product Dimensions: | 36" H x 124" W x 94" D |
| Product Material: | Leather |
| Product Color: | Black |
| Product Weight: | 260.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 366223 |
| Product UPC: | 4512839470801 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Elevate Your Lounging To The Next Level With This Black Faux Leather Stationary L Shaped Two Piece Sofa And Chaise. Easy To Care For This Is A Great Option For Families And Spaces That Get Lots Of Use. A Great Showpiece For Your Room, This Sectional Is A Must Have. 36" H X 124" W X 94" D
Specifications
| Product Dimensions: | 36" H x 124" W x 94" D |
| Product Material: | Leather |
| Product Color: | Black |
| Product Weight: | 260.00 Pounds |
| Product Assembly: | Full Assembly Needed |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 366223 |
| Product UPC: | 4512839470801 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy























