
Black Clear Tempered Glass Metal Accent Table By Homeroots
This vintage country styled accent table features a sturdy black hammered metal frame and 2 tempered glass shelves. The circular shape fits easily in tight corners while the tempered glass surface area with a metal wheel spoke design underneath provides j
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 22.5in W x 22.5in D x 24in H |
| Product Material: | Glass, Tempered |
| Product Color: | Black, Clear |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332738 |
| Product UPC: | 4512822769370 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Tempered Glass Metal Accent Table |
| Glass Metal Accent Table |
| 22 24 Black Clear Tempered |
| Metal Accent Table |
| 24 Black Clear Tempered Glass |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Black Clear Tempered Glass Metal Accent Table By Homeroots
This vintage country styled accent table features a sturdy black hammered metal frame and 2 tempered glass shelves. The circular shape fits easily in tight corners while the tempered glass surface area with a metal wheel spoke design underneath provides j
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 22.5in W x 22.5in D x 24in H |
| Product Material: | Glass, Tempered |
| Product Color: | Black, Clear |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332738 |
| Product UPC: | 4512822769370 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Tempered Glass Metal Accent Table |
| Glass Metal Accent Table |
| 22 24 Black Clear Tempered |
| Metal Accent Table |
| 24 Black Clear Tempered Glass |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This vintage country styled accent table features a sturdy black hammered metal frame and 2 tempered glass shelves. The circular shape fits easily in tight corners while the tempered glass surface area with a metal wheel spoke design underneath provides j
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 22.5in W x 22.5in D x 24in H |
| Product Material: | Glass, Tempered |
| Product Color: | Black, Clear |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332738 |
| Product UPC: | 4512822769370 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Tempered Glass Metal Accent Table |
| Glass Metal Accent Table |
| 22 24 Black Clear Tempered |
| Metal Accent Table |
| 24 Black Clear Tempered Glass |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























