
Black And Grey Night Stand With Storage By Homeroots
Enhance your living space with this simple and elegant multi-functional rectangular accent table. Finished in a sophisticated black with grey wood grain look top, it can easily fit in a living room, family room or den as a convenient end/side table or in
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 24.25 H x 14 W x 17.25 D |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Black, Grey |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332733 |
| Product UPC: | 4512822768915 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Grey Night Stand Storage |
| Grey Night Stand Storage |
| 25 Black Grey Night Stand |
| Night Stand Storage |
| Black Grey Night Stand |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $110.36
-65%$110.36
$38.63More Images







Black And Grey Night Stand With Storage By Homeroots
Enhance your living space with this simple and elegant multi-functional rectangular accent table. Finished in a sophisticated black with grey wood grain look top, it can easily fit in a living room, family room or den as a convenient end/side table or in
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 24.25 H x 14 W x 17.25 D |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Black, Grey |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332733 |
| Product UPC: | 4512822768915 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Grey Night Stand Storage |
| Grey Night Stand Storage |
| 25 Black Grey Night Stand |
| Night Stand Storage |
| Black Grey Night Stand |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Enhance your living space with this simple and elegant multi-functional rectangular accent table. Finished in a sophisticated black with grey wood grain look top, it can easily fit in a living room, family room or den as a convenient end/side table or in
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 24.25 H x 14 W x 17.25 D |
| Product Material: | Particleboard |
| Product Color: | Black, Grey |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332733 |
| Product UPC: | 4512822768915 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Grey Night Stand Storage |
| Grey Night Stand Storage |
| 25 Black Grey Night Stand |
| Night Stand Storage |
| Black Grey Night Stand |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























