
Black And Gold Harlequin Sideboard Storage Cabinet By Homeroots
Add a stunning contemporary statment piece to dining or living space with this Black and Gold Harlequin Sideboard Storage Cabinet. Adjustable shelves organize anything from dinnerware, serving platters, candles and linens, while two hidden drawers tuck away flatware and accessories. Sleek and swanky dark gold accents, including modern square door pulls, accent the deep ebony finish giving this storage cabinet a unique and rich look. 31.8" x 61.3" x 16.5"
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 61.25in W x 16.5in D x 31.75in H |
| Product Material: | Eng Wood,Ash Veneer,Iron |
| Shelves Included: | Yes |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Black and gold finish |
| Product Color: | Black |
| Shape: | Rectangular |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Bulb Included: | No |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 808230099883 |
| Product SKU: | 401673 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gold Harlequin Sideboard Storage Cabinet |
| Black Gold Harlequin Sideboard Storage |
| Harlequin Sideboard Storage Cabinet |
| Sideboard Storage Cabinet |
| Gold Harlequin Sideboard Storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $894.03
-65%$894.03
$312.91More Images








Black And Gold Harlequin Sideboard Storage Cabinet By Homeroots
Add a stunning contemporary statment piece to dining or living space with this Black and Gold Harlequin Sideboard Storage Cabinet. Adjustable shelves organize anything from dinnerware, serving platters, candles and linens, while two hidden drawers tuck away flatware and accessories. Sleek and swanky dark gold accents, including modern square door pulls, accent the deep ebony finish giving this storage cabinet a unique and rich look. 31.8" x 61.3" x 16.5"
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 61.25in W x 16.5in D x 31.75in H |
| Product Material: | Eng Wood,Ash Veneer,Iron |
| Shelves Included: | Yes |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Black and gold finish |
| Product Color: | Black |
| Shape: | Rectangular |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Bulb Included: | No |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 808230099883 |
| Product SKU: | 401673 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gold Harlequin Sideboard Storage Cabinet |
| Black Gold Harlequin Sideboard Storage |
| Harlequin Sideboard Storage Cabinet |
| Sideboard Storage Cabinet |
| Gold Harlequin Sideboard Storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a stunning contemporary statment piece to dining or living space with this Black and Gold Harlequin Sideboard Storage Cabinet. Adjustable shelves organize anything from dinnerware, serving platters, candles and linens, while two hidden drawers tuck away flatware and accessories. Sleek and swanky dark gold accents, including modern square door pulls, accent the deep ebony finish giving this storage cabinet a unique and rich look. 31.8" x 61.3" x 16.5"
Specifications
| Product Category: | Cabinets |
| Product Dimensions: | 61.25in W x 16.5in D x 31.75in H |
| Product Material: | Eng Wood,Ash Veneer,Iron |
| Shelves Included: | Yes |
| Shelf Material: | Wood |
| Finish: | Black and gold finish |
| Product Color: | Black |
| Shape: | Rectangular |
| Drawers Included: | Yes |
| Lighting Included: | No |
| Bulb Included: | No |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 808230099883 |
| Product SKU: | 401673 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gold Harlequin Sideboard Storage Cabinet |
| Black Gold Harlequin Sideboard Storage |
| Harlequin Sideboard Storage Cabinet |
| Sideboard Storage Cabinet |
| Gold Harlequin Sideboard Storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























