
Astro Coffee Table White By LumiSource
A versatile storage piece that is built to last, the Astro Coffee Table by LumiSource is stylish and practical. A natural wood frame is accented by contrasting white wood drawers. Perfect for any contemporary home, the Astro Coffee Table brings a refreshing touch to any living space.
Specifications
| Product Dimensions | 17.25 H x 39.5 W x 21.25 L |
| Shelf Length | 21" |
| Shelf Width | 18.75 |
| Shelf Height | 4.25" |
| Drawer Length | 12.5" |
| Drawer Width | 16.5" |
| Drawer Height | 2" |
| Length Overhang | 2" |
| Table Top Thickness | 0.5 |
| Leg Height | 6.5" |
| Product Material: | MDF |
| Product Color: | Natural Wood, White Wood |
| Product SKU: | TC-ASTRO NAW |
| Product UPC: | 681144127121 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Natural wood frame |
| Pull-out drawers |
| Versatile hidden storage |
| White wood accents |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $165.00
-65%$165.00
$57.75More Images







Astro Coffee Table White By LumiSource
A versatile storage piece that is built to last, the Astro Coffee Table by LumiSource is stylish and practical. A natural wood frame is accented by contrasting white wood drawers. Perfect for any contemporary home, the Astro Coffee Table brings a refreshing touch to any living space.
Specifications
| Product Dimensions | 17.25 H x 39.5 W x 21.25 L |
| Shelf Length | 21" |
| Shelf Width | 18.75 |
| Shelf Height | 4.25" |
| Drawer Length | 12.5" |
| Drawer Width | 16.5" |
| Drawer Height | 2" |
| Length Overhang | 2" |
| Table Top Thickness | 0.5 |
| Leg Height | 6.5" |
| Product Material: | MDF |
| Product Color: | Natural Wood, White Wood |
| Product SKU: | TC-ASTRO NAW |
| Product UPC: | 681144127121 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Natural wood frame |
| Pull-out drawers |
| Versatile hidden storage |
| White wood accents |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A versatile storage piece that is built to last, the Astro Coffee Table by LumiSource is stylish and practical. A natural wood frame is accented by contrasting white wood drawers. Perfect for any contemporary home, the Astro Coffee Table brings a refreshing touch to any living space.
Specifications
| Product Dimensions | 17.25 H x 39.5 W x 21.25 L |
| Shelf Length | 21" |
| Shelf Width | 18.75 |
| Shelf Height | 4.25" |
| Drawer Length | 12.5" |
| Drawer Width | 16.5" |
| Drawer Height | 2" |
| Length Overhang | 2" |
| Table Top Thickness | 0.5 |
| Leg Height | 6.5" |
| Product Material: | MDF |
| Product Color: | Natural Wood, White Wood |
| Product SKU: | TC-ASTRO NAW |
| Product UPC: | 681144127121 |
| Shipping Type: | Small Parcel |
| Brand: | LumiSource |
Additional Information
| Contemporary styling |
| Natural wood frame |
| Pull-out drawers |
| Versatile hidden storage |
| White wood accents |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























