
Artificial Sage Bush In A Square Pot (Min 4) By Kalalou
Stunning, durable and maintenance free, this artificial sage is an ideal gardening solution for those with a not so green thumb.
Specifications
| Product Dimension: | 4.5" x 4.5" x 12"t |
| Product Material: | Cement/Plastic |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Green |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CNL1010K |
| Product UPC: | 841628146684 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Artificial Sage Bush In A Square Pot (Min 4) By Kalalou
Stunning, durable and maintenance free, this artificial sage is an ideal gardening solution for those with a not so green thumb.
Specifications
| Product Dimension: | 4.5" x 4.5" x 12"t |
| Product Material: | Cement/Plastic |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Green |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CNL1010K |
| Product UPC: | 841628146684 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stunning, durable and maintenance free, this artificial sage is an ideal gardening solution for those with a not so green thumb.
Specifications
| Product Dimension: | 4.5" x 4.5" x 12"t |
| Product Material: | Cement/Plastic |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Green |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CNL1010K |
| Product UPC: | 841628146684 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























