
Artificial Boxwood In A Cement Pot Set Of 4 By Kalalou
No need to worry about watering this fella! This gorgeous, natural looking eucalyptus plant is faux, but you'd never tell by looking. Built in a concrete pot, this green friend will liven up any space.
Specifications
| Product Dimension: | 5"d x 18"t |
| Product Color: | Green |
| Product Material: | Plastic/Cement |
| Product Finish: | Matte |
| Product SKU: | CNL1194K |
| Product UPC: | 8416281100550 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $151.95
-65%$151.95
$53.18Artificial Boxwood In A Cement Pot Set Of 4 By Kalalou
No need to worry about watering this fella! This gorgeous, natural looking eucalyptus plant is faux, but you'd never tell by looking. Built in a concrete pot, this green friend will liven up any space.
Specifications
| Product Dimension: | 5"d x 18"t |
| Product Color: | Green |
| Product Material: | Plastic/Cement |
| Product Finish: | Matte |
| Product SKU: | CNL1194K |
| Product UPC: | 8416281100550 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
No need to worry about watering this fella! This gorgeous, natural looking eucalyptus plant is faux, but you'd never tell by looking. Built in a concrete pot, this green friend will liven up any space.
Specifications
| Product Dimension: | 5"d x 18"t |
| Product Color: | Green |
| Product Material: | Plastic/Cement |
| Product Finish: | Matte |
| Product SKU: | CNL1194K |
| Product UPC: | 8416281100550 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























