
Ardennes Yellow Campaign Accent Chest By Homeroots
This striking Campaign-inspired accent chest is sure to be the focal point of any entryway or bedroom. Crafted from mango wood solids and wood products, it boasts a vibrant yellow finish and four storage drawers with brass ring pulls and matching corner hardware.
Specifications
| Product Dimensions: | 37.5" H x 24" W x 16" D |
| Product Color: | Yellow |
| Product Finish: | Yellow |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 389736 |
| Product UPC: | 4512822876467 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Ardennes Yellow Campaign Accent Chest By Homeroots
This striking Campaign-inspired accent chest is sure to be the focal point of any entryway or bedroom. Crafted from mango wood solids and wood products, it boasts a vibrant yellow finish and four storage drawers with brass ring pulls and matching corner hardware.
Specifications
| Product Dimensions: | 37.5" H x 24" W x 16" D |
| Product Color: | Yellow |
| Product Finish: | Yellow |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 389736 |
| Product UPC: | 4512822876467 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This striking Campaign-inspired accent chest is sure to be the focal point of any entryway or bedroom. Crafted from mango wood solids and wood products, it boasts a vibrant yellow finish and four storage drawers with brass ring pulls and matching corner hardware.
Specifications
| Product Dimensions: | 37.5" H x 24" W x 16" D |
| Product Color: | Yellow |
| Product Finish: | Yellow |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | LTL |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 389736 |
| Product UPC: | 4512822876467 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























