
Antiqued Silver Finish Mirror Console Table By Homeroots
Bright and glamorous, the Antiqued Silver Finish Mirror Console is a contemporary piece that brings a touch of sophistication to your living space. It is simple and goes with anything in your home with its antique silver finish. The console features an interesting geometric design on its drawers, creating elegant and alluring aesthetics. With its silver antique finish, this console is sure to grab your guests' attention. It includes two drawers to store little items. 30.5" x 47.2" x 15.7".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 40in W x 15.2in D x 31.2in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Antique Silver |
| Top Color: | Antique Silver |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396830 |
| Product UPC: | 808230069725 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $503.45
-65%$503.45
$176.21More Images








Antiqued Silver Finish Mirror Console Table By Homeroots
Bright and glamorous, the Antiqued Silver Finish Mirror Console is a contemporary piece that brings a touch of sophistication to your living space. It is simple and goes with anything in your home with its antique silver finish. The console features an interesting geometric design on its drawers, creating elegant and alluring aesthetics. With its silver antique finish, this console is sure to grab your guests' attention. It includes two drawers to store little items. 30.5" x 47.2" x 15.7".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 40in W x 15.2in D x 31.2in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Antique Silver |
| Top Color: | Antique Silver |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396830 |
| Product UPC: | 808230069725 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Bright and glamorous, the Antiqued Silver Finish Mirror Console is a contemporary piece that brings a touch of sophistication to your living space. It is simple and goes with anything in your home with its antique silver finish. The console features an interesting geometric design on its drawers, creating elegant and alluring aesthetics. With its silver antique finish, this console is sure to grab your guests' attention. It includes two drawers to store little items. 30.5" x 47.2" x 15.7".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 40in W x 15.2in D x 31.2in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Antique Silver |
| Top Color: | Antique Silver |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396830 |
| Product UPC: | 808230069725 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























