
Antiqued Gold Scallop Framed Mirror By Homeroots
Modern and elegant, this decorative mirror is highlighted by its unique, classy shape and its luxurious antiqued gold frame. Even from afar, this is a piece that will make a statement and draw the attention of any person who walks into the room.
Specifications
| Product Dimensions: | 36" H x 24" W x 0.75" D |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Gold |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 373218 |
| Product UPC: | 4512839443515 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images





Antiqued Gold Scallop Framed Mirror By Homeroots
Modern and elegant, this decorative mirror is highlighted by its unique, classy shape and its luxurious antiqued gold frame. Even from afar, this is a piece that will make a statement and draw the attention of any person who walks into the room.
Specifications
| Product Dimensions: | 36" H x 24" W x 0.75" D |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Gold |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 373218 |
| Product UPC: | 4512839443515 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Modern and elegant, this decorative mirror is highlighted by its unique, classy shape and its luxurious antiqued gold frame. Even from afar, this is a piece that will make a statement and draw the attention of any person who walks into the room.
Specifications
| Product Dimensions: | 36" H x 24" W x 0.75" D |
| Product Color: | Gold |
| Product Finish: | Gold |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 373218 |
| Product UPC: | 4512839443515 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























